Uued tuuled Maharajas

29 okt Autor restoranmaharaja, 29. October 2013 Maharaja restoran, asutatud 1988. aastal, on pika ajalooga restoran Tallinna vanalinnas, Raekoja platsil. Kahekümne nelja tegutsemise aasta jooksul on Maharajal olnud nii häid kui veidi halvemaid aegu. Viimased aastad on Maharajas olnud veidi raskemad. Kuid meil on rõõm teada anda, et alatest selle aasta oktoobrist on Maharajas tööl täiesti uus meeskond ja anname endast parima, et Teie, meie külaline, tunneksite end just nii hoolitsetuna nagu vanasti Maharaja külalised end Indias tundsid.
Kui Maharaja restoran 1988. aastal avati, siis oli see midagi erakordset. Esimene tõeline India restoran Eestis ja Tallinnas. Inimesed ootasid järjekorras, et sinna pääseda. Enne restorani minekut külastati juuksurit ning selga pandi oma parimad riided. Teenindus Maharajas oli laitmatu ning söögid oma eksootiliste maitsete ning kõrge kvaliteediga jalustrabavad.
Meie soov on Maharaja endine sära tagasi tuua ning taastada inimeste usaldus Maharaja suhtes. Töötame, et Teil, meie külalisel, oleks meie juures hea. Tahame, et 25. juubeliks oleks Maharaja sama glamuurne ja eriline, kui 1988. aastal.


‹ Arhiiv
Kommentaarid: 2
IxmobOnrwBRpFf, 11. aprill 2020

cRLWHzbrBnAeJvG

bHfoatrchkECmdzj, 11. aprill 2020

XHYVnFKRhD

Lisa kommentaar
Email again:
Nimi:E-mail
Kommenteeri: